Життєздатні клітини грибів та бактерій: Metarhizium anisopliae, Beauveria bassiana, Bacillus pumilus, Bacillus thuringiensis var. thuringiensis, Pseudomonas fluorescens, Streptomyces sp
Препаративна форма:
Суха
Упаковка:
Пакет 60 грам
Виробник:
БТУ-Центр
Використовують для:
Захисту рослин від ґрунтових шкідників; Підвищення резистентності рослин до фітопатогенів; Покращення фітосанітарного стану ґрунту, оздоровлення та підвищення його родючості.
Захисту овочевих культур, яблуні і полуниці від кліщів, трипсів та мінуючих молів
Особливості:
Препарат є унікальним оскільки належить до хімічної групи авермектинів, яка є продуктом життєдіяльності грибів Streptomyces avermectilis, саме тому препарати цієї групи можна віднести як до хімічних, так і до біологічних сполук
Комплекс природних авермектинів - Аверсектин С (0,2 %), який утворюється в процесі життєдіяльності штаму-продуценту стрептоміцету Streptomyces avermitilis і має високу інсектицидну та акарицидну активність.
Препаративна форма:
Рідина
Упаковка:
Пластикова тара 500 мл
Виробник:
БТУ-Центр
Використовують для:
Захисту рослин від павутинного кліща, колорадського жука, попелиць, трипсів, біланів, совок, плодожерок, молі, листовійок, п’ядунів тощо на сільськогосподарських, плодово-ягідних, декоративних культурах фруктових деревах та квітах відкритого і закритого ґрунту
Щоб впоратися з засиллям кліщів, колорадських жуків, інших комах і інших дрібних шкідників, які відвідують наші сади, не завжди достатньо бабусиних методів. Тоді в бій іде «важка артилерія» - інсектициди. Вони допомагають знищити паразитуючих на кімнатних квітах комах, шкідників городу та саду. Купити інсектициди оптом в Агро-якість має сенс і для профілактики захворювань у рослин.
Різноманітність інсектицидів
Сучасні засоби захисту рослин від шкідників розрізняють за швидкістю, з якою вони впливають на черв'яків, членистоногих і шкідливих жуків, а також за характером впливу. Згідно з останнім критерієм виділяють такі групи інсектицидів:
Системні. Наносять на листя, коріння, квіти і стеблі, після контакту з якими комаха через час гине, вживаючи в їжу отруту. Системні препарати діляться на нематоциди (знищують круглих хробаків), антигельмінтні (проти паразитів) і акарицидні (борються з кліщами)
Контактні засоби проти комах надають миттєве вплив на тіло комахи при попаданні на нього. Їх ефективність залежить від погодних умов і різко знижується при дощі і тумані.
Кишкові інсектициди викликають отруєння комахи після того, як хімікати потрапляють в травний тракт.