Редис незамінний при приготуванні окрошки і салатів зі свіжих овочів. Його солодкуватий гострий смак не сплутаєш ні з чим, а яскраве забарвлення радує око. Насичений кальцієм, натрієм, вітамінами РР, С і калієм, коренеплід успішно бореться з надлишком жовчі в організмі і набряками. Один вид цього апетитного овочу вже збуджує апетит. Редис сприяє засвоєнню з їжі корисних мікроелементів, покращує травлення. Питання, садити у себе на городі цей унікальний овоч, задавати не варто. Завдання полягає в тому, щоб купити насіння редиски в Агро-якість, яке зійде і дасть хороший урожай.
Коли сіяти редиску?
Редис є різновидом редьки. Щоб вирощувати його для подальшого продажу, насіння редиски підбирають в залежності від сорту і забарвлення:
жовтої;
фіолетової;
червоної.
З настанням ранньої весни насіння редиски, оптом придбане в Агро-якістьі, сіють в скляних теплицях в землю, рясно политу водою, на глибину 2 см з інтервалом не більше 5 см один від одного, присипаючи зверху торфом. У відкритий грунт насіння редиски сіють в перших числах квітня в пухкий і вологий грунт. При посадці влітку необхідно подбати про додатковий захист грядок від сонця, вкриваючи їх плівкою.